Bezbolestné ošetření u zubaře

  Bezbolestné a rychlé ošetření u zubaře - návštěva v AlfaDent

  V Alfadent je ošetření u zubaře bezbolestné, návštěvy u zubaře se tedy nemusíte obávat. Analgosedace a narkóza jsou bezpečné moderní metody, které umožňují návštěvu u zubaře i těm nejbázlivějším pacientům. Pokud máte problémy, ošetření zubů u zubaře neodkládejte. Čím déle s návštěvou u zubaře otálíte, tím větší zásah do Vašich zubů Vám hrozí. A nejen to. Ohrožujete své celkové zdraví i svoji peněženku. Malá plomba (výplň) a bezbolestné ošetření zubů je levnější než trhání zubu (extrakce) a jeho následné nahrazování zubem novým (zubní implantáty, korunky, můstky). Často nepomůže ani dentální hygiena. Proto neváhejte a objednejte se ihned.

  Na kontrolu k zubaři byste měli chodit nejméně 1x za půl roku, děti od 3 let.

  Tak neváhejte a objednejte se na bezbolestné ošetření u zubaře právě u nás v Alfadent.

  Bezbolestné a rychlé ošetření u zubaře - Cerec

  CEREC je to nejlepší, co Vám moderní stomatologie k bezbolestnému a rychlému ošetření u zubaře ve světě může dnes nabídnout.

  Nové zuby na počkání? V Alfadent Vám stačí jediná návštěva u zubaře a systém CEREC. Nevěříte? Špičková 3D technologie CEREC, v kombinaci s nejmodernějšími zubními materiály jako je keramická ocel, umožňuje digitálně navrhnout a počítačem vyrobit na počkání Vaše nové zuby, korunky, můstky a další řešení, která dříve zabírala dlouhý čas a několik návštěv u zubaře. Proč si tedy užívat nové technologie jen v mobilu, televizi nebo ve Vašem autě? Užijte si bezbolestné ošetření zubů u zubaře. U nás navíc bez bolesti, v pohodě a za rozumné ceny.

  | Bezbolestné ošetření | Dentální hygiena | Bělení zubů Praha | Zubní implantáty | Zubní Praha | Stomatologie Praha |